china pic

Charnwood uczestnikiem delegacji premiera rządu Wielkiej Brytanii do Chin


W tym tygodniu ( 2 - 4 grudnia 2013) przypadł nam zaszczyt dołączyć do delegacji premiera rządu Wielkiej Brytani i wraz z innymi przedstawicielami biznesu udać się do Chin. W delegacji biorą udział ministowie rządu, premier David Cameron oraz ludzie biznesu. Firmę Charnwood reprezentuje Hugh Wells, który jest jednym z 131 delegatów.

Premier mówił o " Otwartości brytyjskich firm na korzyści płynące ze współpracy z tak obszernym i różnorodnym rynkiem jak Chiny, a także o przygotowaniach do nowych chińskich inwestycji w Wielkiej Brytanii.” " Ta współpraca jest długofalowa i ma znaczenie zarówno dla Wielkiej Brytanii jak i Chin, chciałbym by była kontynuowana i wzmacniana w kolejnych miesiącach i latach”

Jako firma jesteśmy dumni z naszych innowacyjnych rozwiązań z wykorzystaniem brytyjskich materiałów i komponentów. Obecnie eksportujemy nasze produkty w różne części globu i mamy nadzieję, że podróż do Chin rozszerzy nasze możliwości eksportowe gdyż wiemy, że chińscy klienci coraz częściej używają brytyjskich i europejskich produktów w swoich domach .Kliknij tutaj, aby zobaczyć film o naszej firmie zrealizowany w ramach kampani Business is Great.