make it in GB

Charnwood jednym z uczestników wystawy pod nazwą „Manufacturing Excellence at Great Britain” w Londyńskim Muzeum Nauki


Dwa oddziały firmy A.J. Wells & Sons: Charnwood oraz emaliernia zostały wybrane do udziału w wystawie przedstawiającej najlepsze brytyjskie produkty. Wystawę będzie można zwiedzać latem w Londyńskim Muzeum Nauki.

Pokonaliśmy konkurencję setek brytyjskich firm. Wystawa Make it in Great Britan organizowana przez rząd Wielkiej Brytanii zostanie otwarta dla zwiedzających w trakcie letniej olimpiady i paraolimpiady.

Na wystawie zaprezentujemy nasze najnowsze produkty - piece na drewno oraz szeroko rozumiane panele i znaki produkowane w naszej emalierni. Zwiedzającym spróbujemy przekazać informacje o znaczenie brytyjskiego przemysłu wytwórczego.

Wystawa jest zwieńczeniem kampanii Make it in Great Britain - inicjatywy zapoczątkowanej w ubiegłym roku przez Departament Biznesu, Innowacji i Umiejętności, której celem jest zakwestionowanie przestarzałych poglądów i zmiana wizerunku nowoczesnej produkcji.

Jesteśmy bardzo dumni i czujemy się wyróżnieni tym, że możemy reprezentować brytyjski przemysł wytwórczy razem z doskonale znanymi mistrzami, takimi jak Jaguar, Land Rover, Rolls-Royce, Sunseeker i The Royal Mint.

Nadchodzące lato jest wyjątkowe, ponieważ oczy całego świata zwrócą się na Wielką Brytanię. Udział w takiej wystawie to dla nas ogromne wyróżnienie. Chcemy pokazać opinii publicznej silne strony brytyjskiego przemysłu wytwórczego. Serdecznie wszystkich Państwa zapraszamy na wystawę od 24 lipca do 9 września. Wstęp wolny!!!

Więcej informacji na www.bis.gov.uk / makeitingreatbritain.