the bembridge

Nowy project pieca Country Living Bembridge


Z wielką radością chcielibyśmy Państwa poinformować o nowym projekcie, który jest owocem współpracy pomiędzy firmą Charnwood a magazynem Country Living.

Bembridge to nowy model pieca na drewno o mocy 5 kW zaprojektowany na wyspie Wight we współpracy z Country Living.

Piec został nazwany na cześć znanego na wyspie miasteczka Bembridge, które znajduje się w niewielkiej odległości od siedziby firmy Charnwood. Bembridge wyróżnia się stylowwm zdobieniem na drzwiczkach zachowując nowoczesny, klasyczny wygląd.

Tak pojawienie się nowego modelu pieca skomentowała Susy Smith, redaktor naczelny magazynu Country Living :

"Bardzo się cieszę, że udało nam się nawiązać współpracę pomiędzy magazynem Country Living i firmą Charnwood. Obie marki są bardzo dobrze znane i rozpoznawane na brytyjskim rynku. Z połączenia naszych umiejętności w zakresie projektowania, wiedzy technicznej i znajomość rynku powstał nowy projekt pieca Bembridge, który doskonale nawiązuje do stylu Country Living ".

BRITISH MADE Piec Bembridge wykonany jest z surowców z lokalnego, brytyjskiego rynku. Żeliwo,stal oraz płyty wermikulitowe pochodzą z środkowo-zachodniej Anglii. Drewnian rączka drzwiczek powstaje techniką ręczną z drewna bukowego w hrabstwie Yorkshire, a ceramiczna szyba pochodzi z Coventry.

NA ZAMÓWIENIE KLIENTA Piec Bembridge może być pomalowany na jeden z 5 kolorów. Do wyboru mamy kolor: czarny, kość słoniowa, metaliczny oraz dwa nowe wyjątkowe kolory Country Living - oliwkowy i French Grey.Dodatkowo urządzenie można wyposażyć w stelaż, przesuwny ruszt (drop-in), dzięki któremu możliwe jest łatwiejsze usuwanie popiołu oraz w tylną osłonę termiczną.

Piec Bembridge Country Living będzie dostępny w sprzedaży na terenie Wielkiej Brytanii I Irlandii od sierpnia 2015

Kliknij tutaj i dowiedz sie więcej o Bembridge

Aby znaleźć najbliższego sprzedawcę, kliknij tutaj

www.countryliving.co.uk